16 днів_Маршрут безпеки

Шановні батьки !

   Цю інформацію ми підготували для батьків, опікунів, бабусь, дідусів, та вихователів -  саме тих, хто замислюється про майбутнє дітей і підлітків і розуміє важливість знання про полове виховання  для збереження їхнього здоров’я. На шляху наших дітей чекають сюрпризи та неприємності, і саме ми з вами -  повинні допомогти, підготувати дітей до зустрічі з ними. Думки батьків про полове виховання і підходи до нього відрізняються одне від одного, але мало хто буде відмовлятись від думки, що сьогодні потрібно готувати дітей до дорослого життя. Ціна помилки у житті  - коштує дуже дорого. Незнання,безвідповідальність, риск до необдуманих дій можуть призвести шкоду здоров’ю підлітка та руйнування життєвих планів.

   Не всі батьки можуть розмовляти на такі теми з дітьми. І не всі підлітки наважаться обговорювати з батьками різні ситуації. У нашому закладі ми пропонуємо вашим дітям пройти програму, яка була адаптована на Україні протягом 2010 – 2011 років і отримала назву « Маршрут безпеки». У програмі поєднано пересувну інформаційну інтерактивну виставку та навчальну гру. ЇЇ метою є первинна профілактика ВІЛ – інфекції, ІПСШ та небажаної вагітності, підвищення порогу толерантності до людей, які живуть з ВІЛ/ СНІДом. Ця програма містить тренінгові напрацювання з інтерактивними іграми.

    Мета цього навчання:

-         сприяти інформуванню молоді про ключові аспекти питань репродуктивного здоров’я ( поняття РЗ, уникнення незапланованої вагітності, інфікування ІПСШ);

-         сприяти інформуванню молоді про ключові аспекти питань профілактики ВІЛ/СНІДу;

-         вдосконалити індивідуальні навички самостійного прийняття рішень щодо любові;

-         розвіяти поширені міфи про ВІЛ/СНІД, ІПСШ, засоби контрацепції;

-         сприяти інформуванню молоді про основні засоби контрацепції, їх переваги та недоліки;

-         підвищити рівень відповідальності юнаків та дівчат за власну поведінку та здоров’я.

  Так 02.12 на базі Межирицької загальноосвітньої школи І- ІІ ст. була проведена ця виставка -  фасилітаторами якої були Кліщова Юлія та Матвієнко Л.М.. До навчання  залучені були учні 10 – 11класів. Діти уважно слухали та з цікавістю відносились до наданої їм інформації.