СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА
Біла Наталія    

Практичний психолог 

bilanatasha2500@gmail.com


😃На сторінках міжнародного календаря є такий день - Всесвітній день посмішки, який закликає вкрай позитивно впливати на настрій. Всі ми, різні люди. 🤓 Щоб домогтися гарного настрою, для кожного з нас, принаймні, необхідно щось особливе. Для когось мир у всьому світі, для когось нове взуття. Комусь досить просто прогулятися на свіжому повітрі. Давайте просто усміхнемося. Підійдемо до дзеркала і усміхнемося самим собі🥳. Зробимо це кілька разів. Посміхніться, подаруйте собі гарний настрій. 😃 Поділіться посмішкою з рідними, друзями, не забудьте посміхнутися кому-небудь по дорозі. Це не складно. 🙃Це зробить ваш день набагато приємнішим. Спробуйте! Чудовий психологічний тренінг "Подаруй усмішку" провела психологиня закладу з учнями 1 і 2 класу. Ігри, сміх, розваги піднімали діткам настрій і створювли емоційне розвантаження.🤗

✍️ Щороку, увесь світ відзначає Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським парламентом. Його  мета - привернення уваги світової спільноти,  підвищення рівня поінформованості населення щодо проблеми торгівлі людьми. Зважаючи на необхідності убезпечення потрапляння громадян України у ситуацію торгівлі людьми,  зокрема в умовах діючого воєнного стану в Україні, в закладі були проведені інформаційно-просвітницькі заходи з протидії торгівлі людьми з здобувачами освіти 9-11 класів.

🌞Всесвітній день доброти – міжнародний день, який відзначається щорічно 13 листопада.🌞

🤗День доброти – чудова можливість знайти час на хороші вчинки для людей та тварин. Добро врятує світ та з’єднає народи, тому що воно закладене в людській природі, саме тому робити гарні вчинки може кожен. 

🤗Творити добро зовсім не важко, але в результаті люди наповняться співчуттям та добротою один до одного.