Урок гідності

Відповідно до плану заходів, пов’язаних з 80-ми роковинами трагедії Бабиного Яру, та листа МОН №1/9-481 від 21.09.2021у Комунальному закладі «Хмільнянський ліцей Канівської міської ради Черкаської області» 29-30 вересня 2021 року було організовано та проведено з учнями 8-11 класів загальнонаціональний урок  «80 років пам’яті: забуттю не підлягає», приурочений цій даті. Під час уроку ознайомлено дітей з онлайн-платформою «Червона точка пам’яті», що підготовлена Меморіальним центром Голокосту «Бабин Яр» і яка стане інструментом для збереження, вивчення, дослідження історії періоду Другої світової війни та Голокосту.

У пам'ять про ці події у бібліотеці закладу була організована виставка літератури  «Трагедія Бабиного Яру – в серці українського народу».

Вчитель історії Любченко О.І. з учнями 7 класу провів дослідницьку роботу, під час якої учні вивчали історичні, архівні матеріали. Потім документальні факти систематизували, впорядкували і створили шкільний «Журнал Пам’яті» .

Babin_Yar

Урок гідності

 

    Україна- територія гідності і свободи. Такими нас зробила революція 2013 року-Революція Гідності. Це був важкий період для України, коли українці продемонстрували європейський вибір та  прагнення до свободи.

     Учні Хмільнянського НВК 21 листопада вшанували пам'ять героїв Небесної сотні та подій на Євромайдані. Кадри документальної хроніки подій не залишили байдужими учнів і учителів закладу.

    Герої Небесної Сотні віддали життя за кожного з нас!

Хай пам’ять про них, залишиться назавжди в наших серцях.

 

Учень 11 класу Міщенко Богдан